Поляки вчили рівненських комунальників залучати приватні інвестиції

Перший семінар в рамках проекту „Підготовка органів місцевого самоврядування Рівненської області до реалізації інвестицій та управління комунальними послугами у формі публічного приватного партнерства” відбувся у Рівному.

Як повідомили в Управлінні з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконкому Рівне ради, проект реалізовувався у партнерстві з організацією „Fundacja Centrum PPP” (м.Варшава, Польща), а також  громадською організацією „Агенція європейських інновацій” (Львів, Україна) в рамках   відкритого конкурсу, який  оголошений  Міністерством  Закордонних справ  Республіки Польща „Польська допомога для розвитку 2014”. 

Тематика семінару: „Формування локальної політики Приватно-публічного партнерства - створення основи для прийняття рішень в сфері проектів Приватно-публічного партнерства. Планування та реалізація інвестиційних проектів у секторі водопостачання та каналізації у польських  та  українських умовах”.

Семінар проводився польськими експертами (м. Варшава) та українськими експертами з Українського центру сприяння розвитку ППП (м. Київ).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.