Активісти вимагають у голови Радивилівської РДА не ходити на роботу

Рада громадських організацій Радивилівщини склала заяву до новопризначеного голови місцевої РДА Володимира Кондика, в якій його просять не приступати до виконання своїх обов’язків та написати заяву на звільнення, пише «Радивилів.нет».

Представники організацій прийшли до РДА і на запрошення Володимира Кондика пройти у кабінет сказали, що не підуть, оскільки не визнають його головою. Тож заяву вручили у коридорі, додавши при цьому «свободівцю» моральні настанови про цінність громадської думки.

У заяві, яку віддали пану Кондику, зокрема, йдеться: «Ми категорично заперечуємо кулуарне квотно-партійне призначення посадовців без узгодження із представниками місцевих громад. Для моральних, професійних кадрів має бути відкрите «вікно можливостей» подати свої кандидатури на наперед оголошені посади (від голови РДА і до будь-якої іншої керівної посади) із чітко зазначеними критеріями оцінки професійності.

Всі кандидати мають пройти люстраційний процес через громадське обговорення із залученням громадськості — представників місцевих громад, громадських організацій, Громадської Ради Радивилівщини. Посадовці, включаючи депутатів, які 10 останніх років працювали у системі владиобов’язково повинні скласти публічні звіти про свою діяльність, громадськість має оцінити їхню моральність, професійність. Вибір кращого кандидата має відбуватися на основі відкритого змагання ідей, концепцій та підходів до сфери їх відповідальності.

Народного Віче, керуючись партійно-квотним принципом, головою Радивилівської РДА підкилимнопризначено представника ВО «Свобода». Це при тому, що на останніх парламентських виборах цю політичну силу у нашому районі підтримали аж 328 виборців з 21262, які взяли участь у голосуванні.

Ми вимагаємо від новообраного голови РДА не приступати до виконання обов’язків голови РДА та написати заяву про відставку. У випадку невиконання наших вимог, будемо вдаватися до акцій громадянської непокори до повного виконання наших законних вимог. Ми також вимагаємо від обласної влади обов’язкового попереднього узгодження кандидатів на керівні посади в районі із громадськістю району. Ми застерігаємо ВО «Свобода» від узурпації влади в районі. Узурпатори в Україні погано закінчують свій шлях».

Нагадаємо, що Володимирові Кондику — 31. Він до призначення на посаду голови РДА 23 травня займався підприємництвом. Пан Кондик — депутат Радивилівської районної ради від "Свободи".

Додамо також, що весною у Радивилові деякі громадські організації збирали мітинги на підтримку екс-голови РДА, призначеного від «Партії регіонів», Анатолія Грисюка.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.