Рівненські студенти підтримали акцію "Міст єднання"

У рамках Всеукраїнської  акції  "Міст єднання" студенти  НУВГП провели акцію «Водник за Єднання» та пофарбували частину моста по вулиці Соборній.

— Ця акція проходить не тільки у Рівному, а й по цілій Україні. Наше місто дещо відстає від інших міст, зокрема у Луцьку  акціє вже активно проходить. Потрібно згрупувати людей, підвищити їх патріотичний дух, змінити сіру буденність, яка нас оточує,  - розповів активіст Олексій Татарук.

Заступник директора з виховної роботи Навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки Національного університету Володимир Герус, закликав, щоб молодь приєднувалася,  адже це ще не останній день акції.

Ключові слова: 

Коментарі

ну взагалі то якщо не можете запам'ятати, то потрібно було попросити, я б продиктував. І як не як, я більше 3 разів наголосив, щоб зайшли в групу і переглянули інформацію. Шкода що журналістика в нас на стільки не на професійному Рівні.
або вкажіть справжнього автора цих слів, або видаліть будь ласка дану фразу, адже вона точно не звучала з моїх вуст,"Наше місто дещо відстає від інших міст, зокрема у Луцьку акціє вже активно проходить." бо особисто я взагалі не знаю чи є такий міст в Луцьку. за Житомир я то можу казати, я з ними консультувавсь.
https://vk.com/rivne_mist
ось посилання на зустріч, будь ласка, проявіть свою професійну компетентність.

"У рамках Всеукраїнської акції "Міст єднання" студенти НУВГП провели акцію «Водник за Єднання» та пофарбували частину моста по вулиці Соборній."

Автор - що це ще за нісенітниці ???
https://vk.com/rivne_mist
ось наша група - там організатори які організували даний захід, і ніяк не "водник".
зв'яжіться з кимось із організаторів для виправлення даної "новини" !!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.