У Рівному триває фотоконкурс "Спорт для всіх"

Бібліотеками м. Рівне продовжується естафета виставок фотоконкурсу «Спорт для всіх – 10 років». В рамках її проведення, в міській бібліотеці № 10, відбулася зустріч директора комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Миколи Петренчука з учнями пришкільного табору «Сонечко» загальноосвітньої школи № 22.

У своєму виступі Микола Васильович детальніше ознайомив учнівську молодь з вищезгаданим фотоконкурсом, розповівши про організацію та порядок його проведення. Безперечно, учнів зацікавила така інформація, адже серед них є багато фотографів-аматорів, зрештою, просто любителів погортати альбом зі світлинами. Директор закладу наголосив, що всі бажаючі можуть долучитися до нового фотоконкурсу, який триватиме з  1 червня по 15 серпня 2014 року і матиме символічну назву – «Олімпійське літо».

Корисним для учнів та колективу бібліотеки було почути про спортивно-масові заходи, які проводить безпосередньо КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх». «Спортивна зима», «Рух заради здоров’я», «Сімейні перегони», «Розминка від чемпіона», «Фестиваль естефет», «Олімпійське літо», «Школа плавання», «День ходьби» - це неповний перелік спортивно-масових заходів та фестивалів, до яких можуть залучатися школярі.

По завершенню зустрічі, від Відділення Національного олімпійського комітету в Рівненській області у книжковий фонд бібліотеки передано літературу на спортивну тематику.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.