У Рівному нагородили кращих учнів

Кращих учнів навчальних закладів міста нагородили у Рівному. Таких аж 277. Свято вшанування переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту робіт малої академії наук відбулося в палаці дітей та молоді.

Одинадцятикласник Рівненської гуманітарної гімназії Віталій Мащенко своє навчання планує продовжити або в київському університеті ім. Шевченка або в КПІ. Каже, вступити у ці престижні вузи має усі шанси, адже цьогоріч здобув аж 7 перемог у різних секціях малої академії наук та міських і обласних учнівських олімпіадах.

У майбутньому Віталій Мащенко мріє стати геокібернетиком або картографом землеустрою. Загалом цьогоріч учні Рівного на різноманітних олімпіадах та конкурсах захисту робіт МАНу здобули маже 1300 призовим місць. Таким успіхам радіє міська влада. Кажуть, робить усе, щоб було модно бути успішним.

На урочистостях керівники міста подарували учням цінні подарунки, а вихованці палацу дітей та молоді святковий концерт. Про це повідомили у прес-службі Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.