Рівненські депутати звернуться до Генпрокуратури через вартість закордонного паспорту

4 червня на засіданні, яке провів голова постійної комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та регламенту Степан Молчан, депутати обговорили питання порядку денного чергової сесії обласної ради.

Обласні обранці зазначили, що 13 червня, на пленарному засіданні сесії обласної ради пропонуватимуть звернутись до Генеральної прокуратури України. Причиною цього є стягненням завищеної вартості виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Зокрема, щодо проведення перевірки фактів, викладених у зверненні, та вжитття заходів прокурорського реагування щодо рішень органів державної влади стосовно вартості виготовлення закордонного паспорта, які суперечать чинному законодавству України.

Рівненська обласна рада звертає увагу на те, що 3 та 17 грудня 2013 року Верховний Суд України прийняв постанови, якими підтвердив законність вартості виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон на рівні 170 гривень. Разом з тим, управління Державної міграційної служби України в областях продовжують стягувати завищену вартість для виготовлення паспорта, включаючи додатково 87,15 грн. (у разі терміновості – 174,3 грн.) вартості послуг та 120 гривень вартості бланка. Про це повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.