Рівненські міліціонери збирають кошти на бронежилети для колег на сході

25 працівників спеціальної роти міліції Рівненщини нині беруть участь у спецоперації на Сході країни. Керівники галузевих служб УМВС зібрали кошти для придбання необхідних речей для міліціонерів. 

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, співробітники обласного управління міліції відрахують свій одноденний заробіток, аби спрямувати зібрані кошти на придбання нашим правоохоронцям засобів індивідуального захисту.

Бронежилети, протикульові шоломи, формений одяг, розгрузочні жилети, маскувальні халати та інші спецзасоби – це те що сьогодні так не вистачає нашим міліціонерам, які несуть службу на Сході країни. Тому було прийнято рішення надати посильну допомогу нашим бійцям.

— Вже придбано 25 комплектів камуфляжного форменого одягу, «берці»,надшльомники, — розповів нам начальник управління матеріального забезпечення УМВС Юрій Михальчук. — Крім того, начальник УМВС МиколаЩирук, вніс пропозицію кожному керівнику галузевої служби управління перерахувати одноденне забезпечення на потреби нашого спецпідрозділу, – додав Юрій Володимирович.

Допомагають нашим правоохоронцям і не байдужі люди з інших установ та організацій міста. Так, 16 тисяч гривень зібрали працівники Рівненського міського суду. На ці кошти були придбані два комплекти спецобладнання, яке конче потрібне для працівників спеціальної роти, які виконують завдання в районах бойових дій на Сході України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.