Міноборони спробує приховати обставини загибелі рівненських військових

Міністерство оборони України прийняло рішення щодо проведення спеціального розслідування терміном 10 діб (наказ Міністерства оборони України від 03.06.2014 № 328) стосовно формулювання причин загибелі військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України та забезпечення соціального і правового захисту членів їх сімей. За результатами спеціального розслідування буде встановлено причинний зв’язок загибелі військовослужбовців з виконанням обов’язків військової служби та зроблено відповідний висновок.

Попередній висновок у супроводжуючих документах про причину загибелі військовослужбовців у результаті нападу на блокпост – йдеться у листі за підписом  начальника Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора С. Т. Ніколаєва – було зроблено з метою організації поховання військовослужбовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині прощались із загиблими на Донеччині героями "Небесного батальйону"

Про це сьогодні, 6 червня, пише парламентське видання «Голос України», яке оприлюднило відповідь військового відомства на звернення редакції газети з проханням роз’яснити ситуацію щодо невдоволення рідними загиблих під Волновахою учасників АТО висновками про причини смерті.

Напередодні «Голос України» розмістив у № 106 за 04.06.2014 р. матеріал «Чиновницька бездушність вбиває віру», у якому йшлося про порушену головою Рівненської обласної ради Михайлом Кирилловим проблему спотворення причини і обставин загибелі рівненських військових під Волновахою. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.