На Рівненщині навчатимуть як започаткувати власну справу за кошти ЄС

У Рівненській області стартує довготривалий проект, відібраний із майже 300 поданих заявок і підтриманий Представництвом ЄС. Він розроблений в партнерстві з Волинською обласною державною адміністрацією та громадською організацією«Волинський ресурсний центр». Його назва"Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону". 

Як повідомили у прес-службі Рівненської ОДА, це грантова програма "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні",  яка була оголошена в Україні Представництвом ЄС ще у квітні 2013 року. Програма надає фінанси для реалізації конкретних проектів місцевих та регіональних органів влади, зосереджених на стратегічних пріоритетах, що визначені у їхніх стратегіях регіонального розвитку.

- На конкурсі була дуже велика конкуренція. І нам приємно, що Рівненщина та Волинь стали кращими. Ми як представники ЄС в Україні представляємо донора, який дасть гроші на реалізацію вашого проекту, - зауважив на зустрічі з головою ОДА співробітник Представництва ЄС в Україні Домінік Папенхайм. Він разом із своєю колегою Анною Ососінською відвідав Рівненщину, де спілкувався з представниками обласної влади.

Вже невдовзі буде проведено  детальне дослідження стану ринку праці в Рівненській та Волинській областях, придбання обладнання для підготовки робітників за професіями, які визначені з урахуванням потреб роботодавців субрегіону, навчання та мотивація молоді для започаткування власної справи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.