Рівненський міст розфарбували у національні кольори

5 червня організатори "Мосту єднання" провели другий етап фарбування центрального мосту Рівного.

- Після пробного фарбування, яке проходило два тижні тому, фарбування продовжилось. Вибирали день дуже довго, оскільки погода була примхливою і змушувала переносити день фарбування далі й далі, - розповідає організатор заходу Ліщук Дмитро.

 

- Процес підготовки дуже клопіткий, оскільки з кожним днем з'влялись нові запитання та організаційні моменти, які вимагали швидкого вирішення. Та все це робилось для доброї справи, щоб підтримати єдність України, від того й назва заходу така символічна, - організатор заходу Олексій Тарарук.

- Вже знаючи суму, яку потрібно зібрати, процес пішов швидше, бо можна людям навести факти, що ми маємо 540 метрів довжини поручнів і на 540 метрів потріба така-то кількість фарби. Люди розуміли, що сума немала й допомагали, хто як міг. Левова частка коштів зібрана була безпосередньо на мості - водії зупинялись на кидали у скриньки гроші й зупинялись майже всі, оскільки бачили на що підуть їх гроші, бачили сам процес, - каже організатор заходу Смоляр Тетяна.

- Люди бачили сам процес і приєднувались до нас в день акції. Були як і ще юні люди, так і пенсіонери. Допоміг нам навіть житель Маріуполя, який якраз гостював у Рівному. Людей зібралось близько півсотні й процес пішов досить швидко, навіть працівник комунальної галузі моментами не встигав обпалювати поручні. Організували людей, дали фарбу та кисточки, пояснили як фарбуємо і близько шести годин провели на мості, - повідомив організатор Андрій Кривицький.

Продовжуватись фарбування буде знову за хорошої погоди, а поки орієнтовна дата 11 червня.
За новинами можете слідкувати у зустрічі Мосту єднання https://vk.com/rivne_mist Там і в організаторів, які є у списку контактів, можете дізнатись деталі, що Вас цікавлять.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.