На Рівненщині відбудуться змагання з ракетного моделювання

10-12 червня комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради на базі аеродрому «Воронів» Рівненського авіаційно-спортивного клубу проводить відкриті обласні змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту. Захід буде організовано та проведено відповідно до Положення про проведення відкритих обласних змагань учнівської молоді з ракетомодельного спорту.

Ракетомоделювання — це один із найцікавіших видів дитячої науко­во-технічної творчості. Він передбачає побудову, виготовлення та запуск моделей ракет, надає широкі можливості для розвитку пізнавальних і творчих здібностей учнів, їх участь у змаганнях, конкурсах.

Особисто-командна першість змагань проводиться з таких категорій моделей:

- S-6-А - модель ракети на тривалість польоту зі стрічкою;

- “Салют” - модель ракети на тривалість польоту з парашутом;

- S-4-А - модель жорсткого ракетоплану на тривалість польоту;

- “Планета-С” - модель двоступенової ракети на тривалість польоту зі стрічкою;

- S-9-А - модель ротошута на тривалість польоту;

- модель-напівкопія ракети на реалізм польоту;

- “Шоу” (тільки в особистій першості).

Моделі ракет нечемпіонатних класів виготовляються з доступних матеріалів (паперу, деревини, пінопласту, гуми без використання скловуглетканин, значних металевих частин) за безпечною “паперовою” технологією, яка лежить в основі конструкції моделі. До змагань допускаються тільки різнокольорові моделі. Під час проведення змагань всі моделі ракет підлягають технічному контролю.

Урочисте відкриття першості відбудеться 10 червня о 13.00 год. за адресою: с. Воронів Гощанського району. Про це повідомляє управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.