Платники податків Рівненщини перерахували до держбюджету 326 мільйонів

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 мільйонів гривень, що на 11 мільйонів  перевищує аналогічний показник минулого року.

Індикативні показники доходів держбюджету у травні виконано на 105 відсотків, понад завдання надійшло 3,8 мільйони гривень. Забезпечено приріст платежів до минулого року на 20 відсотків або на 12,5 млн.грн.

- Найбільше надходжень (97,6 відс.)  забезпечено за рахунок добровільної сплати сумлінними платниками податків, це 38,9 мільйона гривень ПДВ  і 13 мільйонів гривень податку на прибуток»,- зазначає в.о. начальника ГУ МІндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Водночас, за користування надрами представники бізнесу у травні сплатили 1,1 мільйона гривень і майже 1 мільйон гривень надійшло до державної скарбниці  збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

За спецвикористання лісових  та водних ресурсів  підприємства Рівненщини сплатили 3,5  мільйона  та 2,7 мільйона гривень збору відповідно. про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.