У Рівному батьки змайстрували патріотичні дитячі візочки

У Рівному 7 червня в парку біля МПК "Текстильник" відбувся «Парад дитячих візочків», де перемогу здобула команда, яка створила дитячий візочок в індійському стилі. Другою виявилась команда «Бременських музикантів». І третє місце посіла команда із патріотичним візочком під назвою "Тризуб" у вигляді танка.

 

У конкурсі "Парад дитячих візочків" змагались сім команд, які вразили своєю креативність та патріотизмом.

Батьки також відповідали стилю візочка. Команда "Юний хімік" продемонструвала візочок, який перетворився у міні-лабораторію з виготовлення хімічний елементів.

Також під час конкурсу виступили і бійці Школи кунг-фу, як пожартував ведучий, показали прийоми боротьби із сепаратистами.

- У звязку з подіями в країні, цьогоріч не збільшилась кількість учасників, проте значно покращилась якість виконання завдання. Цьогорічні дитячі візочки дуже креативні та цікаві, - розповів голова громадської організації "Татоклуб.РВ" та ведучий свята Руслан Алексіюк.

Також на конкурсі був представлений дитячий візочок під назвою "Східна казка" або "Величне століття Роксолана".

Також представлені були і візочки на військову тематику. Команда "Тризуб" посіла третє місце

- Наша сімя - за єдину Україну. Ми дуже переймаємось ситуацією в країні та за наших український військових, які перебувають на сході. Про те, що ми будемо брати участь у конкурсі ми вирішили дуже спонтанно. Ідея візочка була тата, а наш син Женя дуже любить гратись танками. Конструкцію виготовляли з картону два дні, і ще день її збирали, - розповіла мама Ольга.

Також участь у конкурсі взяла команда "Веселковий ракетний комплекс", в який візочок створили у вигляді ракети.

У команді "Бременскі музиканти" батьки та родичі перевдягнулись у звірят та також продемонстрували патріотичний візочок. Вони зайняли друге місце.

Переможцями стала сімя Романюків. Минулого року вони теж брали участь у конкурсі і посіли друге місце. Їх команда була найчисельнішою, а візочок та стиль всіх учасників у індійському стилі здивував всіх присутніх.

- Для нас ця тема цікава, адже можна придумати багато елементів. Наша доця вважає себе принцесою, тому і ми вирішили створити такий образ неї. Над візочком і костюмами працювали тиждень. Наш тато всю підготовку візочка взяв на себе, - розповідає мама Наталія.

Усі учасники отримали подарунки та гарний настрій.

Нагадаємо, минулого року у конкурсі взяли участь 30 рівненських родин.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.