На Рівненщині триває відновлення військової техніки і озброєння

У одній із військових частин Збройних Сил України, що дислокується на Рівненщині, тривають роботи з відновлення і ремонту озброєння та військової техніки (ОВТ) для бойових військових підрозділів, які виконують завдання з посилення оборони державного кордону.

З початку року на ремонтній базі частини було відновлено близько 30 одиниць артилерійського озброєння, серед яких бойові машини реактивної артилерії «Град», самохідні артилерійські установки «Акація», міномети «Васільок» тощо.

Також, відновлено понад 150 паливних насосів, відремонтовано 36 гальм відкатних частин та 10 накатників гармати  танку Т-64БМ. До строю військових частин було поставлено не один десяток колісної автомобільної і броньованої техніки.

Виїзні ремонтні бригади з Рівненської області у військових частинах за місцями їх дислокації забезпечили обслуговування техніки для приведення у готовність до виконання завдань за призначенням.

Крім відновлення й ремонту озброєння і військової техніки, фахівці військової частини освоїли технологію пошиття танкових шоломофонів. Так, для військовослужбовців у райони виконання завдань вироблено понад 200 одиниць цих елементів обмундирування. Одночасно, розпочато виготовлення номерних знаків для військової техніки та встановленим стандартом.

- Ми лише нарощуємо об’єми виконання завдань, адже ми забезпечуємо бойові підрозділи технікою швидко і, головне, якісно, - зазначив командир військової частини полковник Вадим  – Багато відновленого вже пішло у військові підрозділи, визначено перелік озброєння і військової техніки, які ми розпочнемо ремонтувати вже найближчим часом. Паралельно, частина розвиває власні ремонтні потужності. Усі зусилля підпорядкованого мені колективу зосереджені на тому, щоб забезпечити війська необхідним озброєння та військової техніки для якісного виконання ними поставлених завдань.

Про це повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України у Рівненській області майор Олександр Гайн.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.