Рівненські музиканти зняли новий кліп

Два друга СВОБОДНЫЙ і 4eLf на Nelly Studio записали позитивний трек під інструментал Сергія Попика і запросили заспівати приспів фронтмена «Miss Tery» - Олю. Трек почав швидко розходитися по Інтернету і активно ротувався на Радіо Трек, також 14 тижнів тримався в Хіт-параді «Своя Сімка» і 3 рази займав 1 позицію, тому було вирішено знімати кліп.

Музиканти команди  «Miss Tery» – вокал, акустична гітара – Ольга Мельник (Челишкіна), електрогітара – Мельник Микола, бас-гітара – Зорін Михайло, барабани – Самойлов Андрій переграли трек під живі інструменти і він отримав нове життя в стилі Hip-hop/funk. Тому зараз в мережі існує 2 треки «Рассвет» - мелодійний реп та в стилі Hip-hop/funk.

Зйомки кліпу проходили в Парк-готелі «Швейцарія», бар-ресторані  «Blues and Jazz», салоні краси "Broadway", нічному клубі «Магнат».

Перед виходом кліпу на ютубі, він був презентований на телеканалі JuCe TV (Санкт-Петербург), а також музиканти випустили 200 промо-дисків із однойменною назвою «Рассвет», куди увійшли окрім кліпу в максимальній якості, 2 варіанти треку, а також композиція – «Одна любовь» та скіт «В девяносто шестом…».

Зйомка і монтаж – Дмитро Максимчук. Головну роль в кліпі зіграв відомий рівненський художник, картини якого знаходяться в галереях та приватних колекціях США, Європи та країнах колишнього радянського союзу – Дмитро Литовка.

Після презентації кліпу музиканти не зупиняються на досягнутому. Найближчим часом СВОБОДНЫЙ випустить свій другий диск, цього разу сольний, а перед цим в мережі з’являться 2 треки із командою «5 МИР» та трек із рок-гуртом «ВОРСТ». 4eLf наразі також активно займається творчістю і не тільки хіп-хопом, а й своїм другим проектом – «КавалЭри».

Гурт «Miss Tery» продовжує радувати своєю творчістю прихильників стилю - Blues / Jazz. Невтомний Дмитро Максимчук знімає кліпи для таких різнопланових артистів: Сашко Невже, OT VINTA, FarInHate, Sizi, Рустам, ТІК. Дмитро Литовка продовжує писати картини в жанрах натюрморт, пейзаж, портрет в стилях сюрреалізм, імпресіонізм, реалізм.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.