У Нацгвардії добровольцем воює кандидат наук з Рівного

Кандидат історичних наук, викладач Рівненського базового медколеджу Андрій Кукурудза із 2 травня воює під Слов`янськом. На кілька днів керівництво відпустило бійця додому побачити дружину та чотирьохрічну донечку.

Андрій записався добровольцем у перший резервний батальйон Національної гвардії у березні, коли Росія почала проявляти агресію в Криму.

— Я бачив, що це не місцеві люди там, а реально на мою країну напали", - розповів сайту "Таке.інфо" 31-річний рядовий Нацгвардії.  - Потрапив до Нацгвардії за рекомендацією. Спочатку думав, що буду воювати за Крим. Але...Нас готували три тижні, потім переправили в Дніпропетровськ, а 2 травня по тривозі направили в Слов`янськ. У передмісті ми потрапляємо у засідку сепаратистів, відстрілюємось і відходимо без втрат. Чи страшно? Страшно по максимуму. Це так, як на кадрах з Чечні.

Тим часом гвардієць вірить в перемогу. Каже, що українська армія відроджується, а українці добрі вояки. Саме вони колись  "цементували" радянську армію.

-  Що ж до мене, то я вірю в нашу перемогу, за те хлопці й воюють. Із Рівного там десь п`ятеро патріотів, із області – десятеро. Я помітив, що українські офіцери, як би це не звучало, скучили за війною, бо багато-хто з них спостерігав за Майданом, розстрілами і не могли допомогти. А тут є шанс. І на Сході зараз не громадянська війна, а чистої води терористична атака на нашу державу. Навіть місцеві люди кажуть, що в них враження, що це готувалось не один рік. Тепер, до слова, тих, хто підтримує проросійські погляди, наприклад, у Слов`янську - одиниці. На блок-постах, коли ми підходили, ми бачили шприци і пляшки з-під спиртного. Висновок - "ополчення" - це наркомани і п`яниці, які повелись на дешевий рубль. До речі, дивним чином, але там працює зараз російське радіо, і воно несе свою брехливу пропаганду. Люди кажуть, що терористи вриваються у квартири на верхніх поверхах і там облаштовують собі вогневі позиції, - переконаний Андрій Кукурудза. 

Андрій розповів,  що мешканці сходу втомились від сваволі терористів, українське військо вони готові обнімати. І мирні жителі, втікають вже не від "бандерівців", а саме від терористів, які ніби-то їх захищають.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Ще раз повторюю - брали НЕ ВСІ!!! Дехто брав, бо приносили самі старости, дехто вимагав. За моїх п'ять років, вимагав лише Кукурудза і ще один, до речі також професійний "партійот", "пропонував" книги купляти, "добровільно" звичайнож, але перед екзаменом потрібно було книжку показати...

Не потрібно розповідати про якусь "систему", яку ніхто не бачив і не знає у лице... Є конкретні люди зі своїми цінностями. В нашому виші переважна більшість викладачів не брали хабарів ПРИНЦИПОВО, і якщо ти нормальний студент, то будь-який предмет можеш здати без проблем. Кукурудза нам розповідав про патріотизм, а хабарі гріб по повній, так що "розруха не в клозетах"...

Саме так, молодий, перспективний викладач одного з рівненських ВУЗів... Не поганий історик-релігієзнавець. Кажуть, будучи студентом боровся з викладачами-хабарниками. Проте, ставши викладачем і замдекана, почав гребсти хабарі як треба. Це не правда, брали далеко не всі викладачі. Він зазивав старост (особливо заочників) і повідомляв "розцінки". У нас на курсі "Кукурузник" брав з хлопців за "5-ку" та ще й ганяв по 3 рази на перездачу. А були такі, хто йому "не подобався", які знали предмет "не так" як потрібно було знати, тим також не легко було. Одного разу натрапив на продвинутого заочника і спалився, вели по універу у наручниках... А зараз "рівнянин залишив дружину і доньку та поїхав" убивати дружин та доньок інших під Слов'янськ... Отакі герої...

Петю, ти припиздок безголовий...Читай коментарі уважно, одноклітинний...Шльондра твоя мати та баба, що лягали під поляка та німця і такого недолугого як ти народили. Вчись думати, коли щось читаєш...

Юнка ти драна шльондра,він там захищає Україну і таких бля...дюг як ти,щоб тобі не довелося лягати під москаля,хоча таким як ти це звична справа,а ти про якийсь хабар.

і який результат цього попадання???суд і строк???очевидно,що пшик..

в цій системі попадалися лише ті,хто цій системі,якимось чином невгодив...яким чином-питання інше.От Петюня Мельник бувши чоловіком родички азірова,трахав молодих студенток,про що був неодноразово попереджений...результат-раптом попався на хабарі:))))))))))))))))))

Прочитала і вражена. Не перевелися ще герої. Молодці хлопці!!

Дорочі, разом з Андрієм під Словянском захищає нас його молодший брат Володя,також історик. Їздив він поза минулу зиму на лижі в Буковель з нами, чудовий хлопець!!!Вивчав історію ВВВ. Велика шана батькам , які народили і виховали їх.Обовязково повідомлю про це "Рівне Вечірнє",нехай напишуть про героїв, які живуть серед нас. Нехай господь береже цих та всіх українських патріотів. Микола Губницький

Так, це той, що попався на хабарі, проте в той час хабарі брали всі без виключень, а те що людина свідомо пішла на війну, то це подвиг!!!!!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.