Через дощі будинок та подвір'я рівнян плаває

У Рівному один з багатоквартирних будинків, який знаходиться за адресою Соборна 414А, весь час затоплює через відсутність коллектора. Окрім того, калюжі на при будинковій території не висихають навіть у тридцятиградусну спеку.

Мешканці будинку, які вже втомилися чекати на реакцію комунальників звернулись до ГО «Рівненський громадський контроль»,  бо з року в рік отримують відповіді, що через нестачу фінансуваннядопомогти їм не можуть. 

Як повідомили у прес-службі організації, мешканці розповіли, що неподалік їх багатоповерхівки знаходиться рів, у який з дощоприймачів стікає вода. Раніше, звідти вона витікала в каналізаційний колектор. Однак, згодом, по сусідству побудували фірму і колектор перестав працювати, - говорять люди. Тож уся ця вода застоюється, бо рів комунальники не чистять.

 - За останні 4-5 років він так замулився, що вода ніде не стікає, бо має бути труба, яка відводитиме стоки у колектор. Її не має і вода затікає до нас в підвал через що руйнується будинок, лицювання цоколя облетіло, східці всі зруйновані, підвал затоплено, - бідкається пані Юлія, мешканка будинку.

Слова жінки підтверджує стан підвалу. У електрощитовій сиро та подекуди навіть стоїть вода. Ситуація стає критичною, адже волога дісталась вже і квартир цих рівнян.

- Особисто в мене в квартирі вже під шпалерами сиплеться штукатурка, хоча раніше завше було сухо. І так у всіх квартирах на першому поверсі, - каже пані Юлія.

- Ця ситуація має вирішуватися міським головою, виконкомом. Для вирішення таких питань у нас є управління ЖКГ. Вони не повинні людські проблеми спускати на гальмах, ми ж бачимо факт бездіяльності. Наразі звернулися до начальника управління ЖКГ Рівного, щоб він відповів, яких заходів вживає управління, щоб усунути цю проблему з якою стикнулися рівняни. Залежно від відповіді, будемо думати, як допомогти людям, - розповідає юрист  громадської організації «Рівненський громадський контроль»Юлія Кутузова.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.