У рівненської активістки намагалися викрасти доньку

У координатора рівненської Жіночої сотні Ніни Скиби намагалися викрасти 10-річну доньку. Як розповіла Ніна Скиба, це сталося напередодні ввечері поблизу її дому.
Наразі активістка написала заяву у міліцію з цього приводу.
Детальніше про це читайте згодом на нашому сайті.
Нагадаємо, Ніна Скиба була активною учасницею подій Майдану в Рівному та у Києві.Потім вона очолила Жіночу сотню. Також активістка була учасницею акцій протесту проти призначення начальником міліції Рівненщини Миколи Щирука. Тому не виключено, що спроба викрадення доньки Ніни може бути пов'язана з її громадською діяльністю.

Коментарі

Мої співчуття для Ніни, методи у наших дибілів казнокрадів не змінюються, лізуть до корита любими способами. Хотіли дитину смикнути по-тихому, щоб змусити відступити чи замовчати? Геть мізки позаліпали від коксу? Але і цього не змогли зробити нормально, на щастя! А ви, диванні умніки, замість того щоб викидати таке сміття як Щирук з міста ще пробуєте критикувати ЖІНОК які хоть якось боряться з цією наволоччю??? Та ви моральні дегенерати... Ганьба тим, хто відкриває свій паскудний рот критикуючи цих дівчат.
Слава Україні! Дівчата тримайтесь, ми з вами!

включіть мізки інфузорїї...повторюю,якби хотіли-вкрали б..а,так після труни під УМВС,дали зрозуміти,що всякому креативу є межа:))))))))))))))))

Дав би Бог вам і вашим дітям таку рекламу

Новый способ рекламы ж-сотни или самореклама?

Хочеться побачити Ваше обличчя, коли б з Вашими дітьми намагалися таке зробити! Щастя б, мабуть, було повні штани! Так? Бажаю і Вам спробувати такого щастя... Цікаво було би почитати коменти під такою статтею щодо вашої сім"ї...

намагалися:))ржунэмаху:))якби хотіли-вкрали б...заяву в міліцію,яку очолює щур_ук:))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.