У Рівному Сергій Притула та "Вар'яти" жартували над таксистами та сексом "по-телефону". ФОТО + ВІДЕО

Дві години безперервного сміху подарували учасники шоу "Вар'яти" рівнянам у суботу, 7 червня. Глядачам так сподобався виступ, що вони навіть не хотіли покидати приміщення МПК "Текстильник". По завершенню події, вони ще довго фотографувалися із улюбленими артистами та брали пам'ятні автографи.

Розпочав концерт, лідер "Вар'ятів", відомий в Україні шоу-мен Сергій Притула. У своєму виступі артист зауважив, що не дивлячись на події, які відбувалися у нашій країні - варто набиратися сил та жити далі. Також, шоу-мен привітав рівнян із новим Президентом, із стабілізацією ситуації в Україні та не зміг не оминути питання Кримського півострова.

Добряче розсмішивши публіку, лідер "Вар'ятів" запросив на сцену інших учасників першого українського гумористичного шоу - Володимира Жогло та Володимира Ковцуна (Владзьо). Під час їхніх виступів публіка постійно сміялася та аплодувала.

Найбільше всіх розмішили комічні діалоги про "пожежу податкової на вул. Відінській" та різні сценки, які стосувалися тем: чоловік-дружина, хабарництва інспекторів ДАІ та політичних перепитій.

- Все було так класно, я так насміялася, що навіть не помітила, як пролетіли дві години, - каже рівнянка Ірина Михайлець (22 роки.). - За весь час виступу "Вар'ятів" я жодного разу навіть не хотіла поглянути на годинник. 

Мабуть точно такі ж коментарі міг дати кожен глядач із зали, який завітав на виступ "Вар'ятів". Не дивлячись на те, що гумор-шоу завітало до Рівного вперше, зал був переповнений глядачами, які протягом всього концерту не жаліли долонь для аплодисментів.

Сергій Притула також вважає, що виступ вдався. За його словами, він побоювався чи прийдуть люди на концерт, але коли побачив повну залу глядачів, зрозумів, що до Рівного "Вар'яти" повернуться, але вже із зовсім новим шоу.

У переривах між сценками хлопців зі свого шоу, Сергій Притула розповідав різні смішні історії із життя свого п'ятирічного сина Дмитра, згадав про знайомство із тернопільськими і рівненськими таксистами та про еротичні розмови із спокусливими російськомовними жіночками.

Автор відео - Денис Грищук

По закінченню концерту, "Вар'яти" вирішили ще більше вразити рівнян та влаштували на сцені справжню "містику". Протягом десяти хвилин "ілюзіоніст" Владзьо вражав глядачів магією із: зникаючими хустинками, пальцями руки та загадковими літаючими папірцями.

Закінчився концерт "Вар'ятів" у Рівному аншлагом, фотосесією із шоу-меном Сергієм Притулою та роздачею автографів на пам'ять.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.