Скандал навколо дитячого майданчика у Рівному: за чиї кошти його облаштували?

На сайті міського голови Рівного Володимира Хомка нещодавно з’явилось повідомлення про те, що ЖКП «Західне» за допомогою мешканців та дітей району облаштували та розмалювали дитячий майданчик на вулиці Макарова 26. Однак, за інформацією ГО «Рівненський громадський контроль», як з’ясувалося, все що зробили комунальники, так це присвоїли собі чужі здобутки.


 
- ЖКП ніякої участі у цьому не брав. Скільки ми туди не зверталися, вони казали, що не мають грошей. Ми ходили по будинку і хто скільки мав стільки й здавав. І своїми силами купували, облаштовували, намагалися дітям створити комфорт. І саджанці садили, і обмальовували, і діти нам допомагали. А так вийшло, що побачили статтю, де зазначено, що всю нашу красу зробили не ми, а  ЖКП «Західне». А  в нас на руках  чеки з магазинів, фото, де видно хто насправді це робить, - розповідає рівнянка Наталія Ковальчук.

Люди говорять, якби не побачили у засобах масової інформації такого нахабного повідомлення, то не чекали і не запрошували знімальну группу та Рівненський громадський контроль. Однак, бажання встановити справедливість переважила.
 
- Якщо називати речі своїми іменами, то це сама звичайна крадіжка результатів чужої роботи. Замість того щоб допомогти, вони присвоїли результат. Як на мене, то комунальники мали б з міською владою приїхати до людей  і подякувати, що вони самоорганізувалися й зробили потрібну річ й попросити вибачення, що не змогли допомогти людям і запитати, що їм ще бракує, а так ситуація така, що слів бракує щоб її коментувати, - розповідає голова громадської організації «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець.

Ключові слова: 

Коментарі

О Максименко з ботами підключився))) досі не виріс з татових штанців)

Усі хто щось зробить у місті має повідомити Якимця, який буде керувати виключно одного Хомка щоб той не присвоїв чужі заслуги. Я, особисто, прибрав у себе в дворі. Куди викласти фото, пока хтось моє досягнення не вкрав. Якимцю пора вже самому щось зробити, а не ловити Хомка.

а що кривошеев, дюг чи хто там ще не могли взяти коментар в іншої сторони? впадло було запитати начальника жеку? і це журналістика? замовлення матчука

Тема цікава, але наразі необхідно УЖКГ м. Рівне допомогти відновити робоу ліфтів, які стоять з банальної причини - відповідно нового законодавства вони не можуть знайти найменші ціни на обладнання ліфтів у області.

а що ви чекали від хамла-хапка?:))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.