Рівняни фестивалили з сиром та вином

Культурні розваги в усіх їх проявах - від дитячих до дорослих були представлені на першому всеукраїнському фестивалі сиру і вина, що проходить сьогодні у Рівному.

Впродовж дня, з 11 до 22 години, у рамках заходу рівняни могли потрапити на ярмарок різноманітних виробів декоративно-ужиткового мистецтва, гончарства, ковальства тощо тематичного спрямування.

Окрім того, на фестивалі відбулася презентація продукції вітчизняних та іноземних виробників сиру та дегустація вина.

Доповнювали все це різноманітні майстер-класи з приготування сиру, арт-майданчик та концерт. 

Завітав на відкриття фестивалю і міський голова Рівного Володимир Хомко. Він зазначив, що якщо рівнянам сподобається такий фестиваль, то його зроблять традиційним, адже людям потрібно показувати іншу культуру.

У свою чергу організатор всеукраїнського фестивалю сиру і вина «Рівнефест» Ірена Слута каже, що захід проходить з метою створити інвестиційно-привабливу зону на Рівненщині та культуру правильного дозвілля.

- Це не просто фестиваль чи ярмарка, а сімейне свято. На ньому гості можуть не лише цікаво провести час, а й створити нову культуру відпочинку. Адже впродовж дня на фестивалі відбуваються різні конкурси та вікторини для дітей та дорослих. Також діє дитячий майданчик, де батьки можуть залишити малечу з аніматорами, а тим часом ознайомитись із продукцією ярмарки чи взяти участь у майстер-класах. Окрім того, на фестивалі можна скоштувати вино. Проходить дегустація у ресторані «Шкварочка». Тобто, алкоголь на вулиці ніхто не розпиває, все відбувається без порушення законодавства. Адже, коли ти робиш щось хороше, цікаве, то часто знаходиться хтось, хто намагається на цьому зіграти. Але ми робили фестиваль, щоб показати рівнянам, що відпочинок може бути якісним, культурним та для всієї сім’ї, - зазначила Ірена Слута.

Тим часом, фестиваль сиру та вина у Рівному був з національним колоритом, адже чимало гостей заходу прийшли у вишиванках. Також національний одяг та сувеніри з державною символікою продавалися на ярмарку.

Окрім того, на фестивалі діяло вуличне кафе, а перед концертною сценою рівняни могли вмоститися на "сінних" стільцях.

Проте такий спосіб відпочинку та культури викликав і обурення у противників споживання алкоголю і поруч із фестивальними майданчиками розташувався намет, у якому закликали заборонити рекламу алкоголю на законодавчому рівні.

Однак це не зіпсувало свята і рівняни активно долучалися до дегустації представленою продукції, дітлахи бавилися з аніматором, а доповнювала все це приємна музика. 

Проходив фестиваль під наглядом місцевої самооборони.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.