Микола Кучерук допоміг рівненським військовим зі взуттям

У суботу, 7-го червня, голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук відвідав Рівненський полігон, щоб поспілкуватися з військовими, які проходять навчання перед участю у антитерористичній операції на Сході України.

- Бойового духу хлопцям не бракує, - каже Сергій Ткачук. - Хлопці не скаржаться і не нарікають але все ж, бракує простих речей, які першочергово необхідні для виконання військових обов’язків.

Від народного депутата Миколи Кучерука Ткачук передав 22 пари якісного спецвзуття (берц) для тих, хто знаходиться на Рівненському полігоні та 24 пари для костопільських солдатів, які входять до Володимир-Волинської 51-ї механізованої бригади і, які на даний момент перебувають у Миколаївській області.

За словами Сергія Ткачука, народний депутат Кучерук зацікавлений підтримувати бійців Української армії регулярно. Відтак, у ході розмови голова райради сформував список речей, яких солдати найбільше потребують. Серед них бронежилети, нижня білизна та ремені-портупеї. Також, хлопці просять придбати кокарди (знак установленого зразка на головному уборі). Кажуть, що хочуть захищати Україну із тризубом, а не з радянською зіркою.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.