У Костополі відбулося свято футболу

У перші дні червня нинішнього року в Костополі на стадіоні «Колос» відбувся спортивно-масовий захід в рамках проекту «Відкриті уроки футболу» за сприяння Федерації футболу в Рівненській області та ДЮСШ «Олімпієць» для дітей Костопільського району віком від 7 до 12 років. Всього в футбольних уроках взяли участь 12 команд по 16 учасників.

На районний футбольний фестиваль були запрошені працівники Костопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для проведення заходів з метою популяризації здорового способу життя.

У ході проведення футбольного свята проводилася робота по профілактиці тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв та недопущення зараження ВІЛ серед учнів, оскільки саме така вікова група має у інформаційній пропаганді велику необхідність. Також надавали інформаційні послуги про переваги ведення здорового способу життя та звертали увагу дітей на необхідність звернення до медичних закладів при незадовільному стані здоров’я. Всім дітям були прикріплені бейджики у формі сонечка з прописаними правами дитини

Від футбольного свята діти отримали масу позитивних емоцій та вражень. Оскільки футбольний фестиваль на Костопільщині було проведено вперше, всі сподіваються, що подібні змагання стануть хорошою традицією та будуть проводитись у майбутньому. Про це повідомляє сайт Костопільська районна влада.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.