У Рівному презентують книги з історії Волині

У Рівному відбудеться  презентація двох чудових книг з історії Волині: "Твердині князів Острозьких" Катерини Липи та дослідження Наталії Старченко "Честь, кров і риторика. Конфлікт у шляхетському середовищі Волині".

Катерина Липа - український мистецтвознавець, історик архітектури, журналіст, автор низки науково-популярних книг з історії української фортифікації, архітектури, військової історії та спорту. Книга "Твердині князів Острозьких" – візуальна енциклопедія, що у яскравій і доступній формі розповідає про фортифікаційні споруди, зведені кількома поколіннями князів із славетного роду Острозьких: замки, оборонні споруди міст, укріплені монастирі та храми (ілюстрована 200-ма фотографіями). 

Наталія Старченко - викладач кафедри історії Національного університету "Києво-Могилянська академія", кандидат історичних наук, займається дослідженням шляхетських органів самоврядування в Україні XVI ст.

"Честь, кров і риторика. Конфлікт у шляхетському середовищі Волині" - аналіз культури ворожості волинської шляхти, ритуалів і сценаріїв конфлікту, норм і відступів від них. Всупереч поширеному твердженню про шляхетську сваволю, авторка по новому підходить до проблеми і віднаходить за рядками «кримінальних» джерел ті закони співжиття, які вводили агресію у певні рамки, робили анархію «впорядкованою».

Початок о 18.00 у актовій залі Рівненської обласної бібліотеки (2-й поверх).

Ключові слова: 

Коментарі

у якій саме бібліотеці відбудеться презентація книг?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.