Рівненські правоохоронці з'ясовують чи була спроба викрадення доньки активістки

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", координатор рівненської "Жіночої сотні" Ніна Скиба вважає, що її 10-річну доньку намагалися викрасти. 

За словами Надії Юрчук з Рівненського міськвідділу міліції, 8 червня Ніна Скиба повідомила на лінію "102", що 7 червня за її неповнолітньою донькою слідкував невідомий чоловік та, на її думку, хотів викрасти дівчинку.

- Жінка каже, що невідомому на вигляд 30 - 35 років. Він ходив слідом за її донькою впродовж двох годин. Повідомлення про це внесено до журналу єдиного обліку реєстрації Рівненського міськвідділу міліції, проводиться перевірка, - зазначила Надія Юрчук.

Коментарі

за її неповнолітньою донькою слідкував невідомий чоловік та, на її думку, хотів викрасти дівчинку. ги-ги-ги:))кури-кури,тю-тю-тю:))))))))))))))))))Він ходив слідом за її донькою впродовж двох годин:)))зі слів доньки,яка намагалася відірватись від переслідування,чи сама Скиба третьою за ними ходила:)))) а думав,що її тащили,в машину намагались посадити,розмови вели з різними пропозиціями,а пильні громадяни підняли на сполох:))) а тут... цирк поїхав,клоуни залишились:)))))))))))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.