У Дубно відбувся спортивний флешмоб

У неділю, 8 червня, на Майдані Незалежності міста Дубна відбувся спортивний флешмоб «Заряди майдан». На захід зібрались активісти міста, аби разом зробити зарядку. Адже ранкова розминка є чудовим початком дня, а зарядка в центрі міста – прикладом для перехожих. Флеш-моб проведений з метою популяризації фізичної культури та здорового способу життя. Організатором флеш-мобу є Дубенська молодіжна громадська  організація «Національний Альянс».

Для кожного з нас власне здоров’я має бути надзвичайно важливим, тому що Україні потрібні сильні та здорові громадяни! Саме тому учасники заходу зав’язали на руки жовто-блакитні стрічки. Займатись спортом важливо, потрібно та модно, що й показали учасники зарядки.

Такий флешмоб проводиться вже вдруге, він не передбачає сильних фізичних навантажень, скоріше ж це висловлення позиції підтримки занять спортом. Займатися спортом дуже важливо і потрібно кожному з нас, а коли поруч багато друзів та однодумців — це ще й цікаво, тож потрібно приєднуйтесь до подібних заходів і країна стане здоровішою. Про це повідомляє прес-служба ДМГО «Національний Альянс».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.