Рівнян запитають чи хочуть вони фестивалити з сиром та вином

Бути чи ні у Рівному фестивалю сиру та вина мають вирішити мешканці міста.

Про це заявив мер Рівного Володимир Хомко.

- Минулими вихідними у Рівному проходив фестиваль сиру та вина. Як завжди знайшлися ті, хто виступив проти цього. Але це було кілька осіб і важко сказати чи підтримують їх решта рівнян. Особисто мені фестиваль сподобався, я купив там собі вишиту сорочку. Тому я вирішив, що у наступному кварталі буде проведено соціологічне опитування і хай рівняни самі скажуть чи хочуть вони такий фестиваль, - сказав Володимир Хомко.

Коментарі

А чому б ще не провести соцопитування щодо фестивалю проституції і канабісу, думаю більшість рівнян не буде проти? Хіба куріння конопель козаками і любов до жінок не українська традиція? Можна навіть історичне підґрунтя пошукати, звісно, якщо знайдуться бізнесмени, охочі взятися ще й за такий проект! Це ж мабуть таки прибуткова справа - організація фестивалів?

Як на мене, самого сиру було мало-лише три точки (дві -бринзи), одна - "Комо", а де інші виробники? За вином душилися в натовпі. Можливо, прищеплювати культуру споживання вина потрібно, зменшуючи пробні порції, а потім пропонувати запечатані пляшки без дозволу розпивання на місці. Як на мене, це не був фестиваль сиру та вина у чистому вигляді. Скоріше - народне гуляння. Але і те - не дуже погане. Окремі зауваження до зовнішнього вигляду тварин для катання. Вони мають непривабливий та змучений вигляд. Для такої мети тварини мусять бути більш доглянутими, прикрашеними.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.