У Львові створили найбільшу в Україні картину

Львів продовжує відроджувати легенди та встановлювати рекорди. Цього року тут втілили мрію одного за найуспішнішого львівського підприємця та мецената ХІХ сторіччя  Роберта Домса. Величезне панно, на якому змальований весь процес виготовлення пива, прикрасив львівську пивоварню. Ця картина встановила офіційний рекорд України.

Львів’яни вміють цінувати та шанувати історію свого міста, в якій пивоваріння відіграло чималу роль. Меценат та підприємець Роберт Домс свого часу доклав до цього чимало зусиль. Він не тільки розвивав на Львівщині нафтову та харчову промисловість, а й підняв на міжнародний рівень виробництво пива. За життя цей чоловік зробив чимало великих справ, та одна мрій так і залишилась нереалізованою. Кажуть, він ще в ХІХ сторіччі хотів прикрасити свою пивоварню картиною, яка зображає весь процес виготовлення пива. Втілити цю мрію змогли тільки в ХХІ сторіччі.

- Ми вирішили зробити мрію Домса реальністю. Найбільший в Україні настінний живопис створювали близько двох років. Унікальний ескіз розробив український художник Євген Равський, а гігантське панно на стіні львівської пивоварні малював близько двох місяців  український художник Василь Змієвець, -  розповіла на презентації віце-президент із комунікацій компанії Carlsberg Ukraine Світлана Веселовська.

Автентичність та винятковість створеної  картини підтвердили і представники «Книги рекордів України», які вручили торговій марці «Львівське» відповідний сертифікат. Тим часом львівські пивовари вшанували Роберта Домса ще й у новій лінійці пива. Тут презентували новинки «Robert Doms Віденський» та «Robert Doms Богемський». Ці сорти не тільки майстерно зварені фахівцями «Львівського», а й мають нові ексклюзивні смаки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.