Рівненська "Жар-птиця" працюватиме до першої ночі

Члени Рівненського міськвиконкому підтримали рішення про продовження режиму роботи кафе "Жар-птиця", що на вулиці Гагаріна у Рівному.

Відтепер заклад працюватиме до першої години ночі. Як зазначалося на засіданні, кафе знаходиться у нежитловому приміщенні і мешканці прилеглих будинків не мають претензій до закладу.

Ключові слова: 

Коментарі

відвідали піцерію Жар-Піца і кафе Плеже. як виявилося, в них один власник!!! нікому і ніколи не порекомендуємо!!!
в кафе Жар-Піца непривітливий і невихований персонал. перше, що замовили - сік. його принесли, але пити було НЕМОЖЛИВО!!! це була зафарбована ВОДА!!!! ні смаку, ні запаху!!! на прохання поміняти на нормальний сік, сказали, що при заміні олатите два стаканчика соку!
сьогодні ж відвідали кафе Плеже. замовив гарячу сковородку з тунцем і салат цезар з куркою! курки в салаті знайшлося лише 1 маленький кусочок, хоча в складі цього салату курка стоїть на 1 місці і це говорить про те, що курки там має бути найбільше! що ж до гарячої страви, то тунця взагалі там не знайшов, а я замовляв цю страву лише через той тунець, який в меню стоїть на 2 місці!!!!
звернення до власника: ПРИПИНІТЬ ДУРИТИ ЛЮДЕЙ!!!!!!!!!!!!!! напевно, через те, що дурите у вас в кафе (і Жар-Піца, і Плеже) було лише к-ка відвідувачів, хоча Плеже розташоване в самісінькому центрі міста. для порівняння - кафе Панама, Сієста, Метро і т.д. - в них завжди повно людей. задумайтесь, чому так? всі десь трохи дурять, але так нагло тільки по ваших закладах!

Жахливий дизайн пострадянської їдальні! Ціни на піцу чи не найвищі у Рівному, хоча якість не порівняти з тією ж ЛаРівою. Напої захмарні в ціні.Не порівняти високого класу кухню Мармеладу з цією забігайлівкою!!!! А ціни вньому нижчі при високій якості та сервісі..... ВІДСТІЙ

Сайт чесних новин та бездарних журналістів )))

Не жар-птиця, а жар-піца.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.