Голова Рівненської облради вшанував героїв УПА

10 червня голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов вшанував пам’ять вояків УПА в селі Ужинець Млинівського району. Очільник Рівненщини взяв участь в панахиді та поклав вінок до пам’ятного знаку воїнам-патріотам, які віддали життя за незалежність України.

Ось уже понад  десятиліття на третій день Трійці мешканці Млинівського району вшановують пам'ять воїнів УПА, які загинули на теренах краю в нерівному бою з військами НКВД у 1945 році. Цього року, в панахиді та поминальному мітингу з нагоди 69-ї річниці з дня загибелі воїнів УПА взяв участь голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

– Україна багата на героїв, які в різні часи віддали своє життя за її волю, – каже очільник Рівненщини. – В 45-му році наші хлопці гинули в боротьбі з комуністами. У 2014 Небесна сотня ціною крові врятувала нашу державу від тоталітарного режиму Януковича. Сьогодні тисячі солдат зі зброєю в руках відстоюють незалежність та державну цілісність на сході країни. Упродовж декількох поколінь найкращі сини та дочки України помирають за те, щоб у нас всіх було достойне майбутнє на своїй землі. Ми не маємо права їх забувати. У наших серцях та вчинках постійно повинен бути спогад про героїв, щоб їхня жертва не була марною, а Україна нарешті стала сильною та незалежною державою. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.