Хто очолить Рівненський економіко-технологічний коледж?

Щойно завершилась виборча конференція трудового колективу Рівненського економіко-технологічного коледжу, на якій обирали кандидата на заміщення вакантної посади директора коледжу.

На конференції були присутні виконуючий обов'язки заступника ректора НУВГП Валерій Сорока та заступник начальника освіти Рівненської ОДА Петро Коржевський.

На посаду директора коледжу претендували четверо кандидатів: Тетяна Гуровська, Віталій Тарасюк, Оксана Саранчук, Віктор Дем`янюк.

На конференції були присутні 72 представники, з яких 54 - педагогічний колектив, 8 студентів та 10 інших працівників колективу.

Кожен із претендентів представив своє бачення розвитку коледжу та основні напрямки роботи на посаді директора коледжу.

У результаті голосування за Віталія Тарасюка віддали 16 голосів, за Оксану Саранчук - 17 голосів, а Віктор Дем'янюк, який був заступником директора з виховної роботи отримав 39 голосів, хоча він подав свою кандидатуру в останній день. Тетяна Гуровська не отримала жодного голосу.

Отож, тепер обраного кандидата на посаду директора коледжу має затвердити ректор НУВГП Віктор Мошинський.

Нагадаємо, директором коледжу був "регіонал" Віталій Станкевич, який не подавав свою кандидатуру на посаду, через невідповідність до критеріїв. Адже директор повинен був пропрацювати 5 років у вищому навчальному закладі, а Віталій Станкевич, попри свій 25 -річний стаж педагогічної роботи, у ВНЗ працював 3,5 роки. Екс-директор коледжу поділився із журналістами чим займатиметься далі та що думає про кандидатів на посаду директора.

- Я з вчительської родини, тому чим займатимусь далі будемо вирішувати на сімейній раді.

Претенденти на посаду директора - люди, як і хочуть себе самостійно реалізувати. Вони всі різного віку, але з однаковими амбіціями. Кожному керівнику хочеться довести, що саме він зробить щось краще за свого попередника і я це вітаю. Я намагався зробити все, щоб наш коледж став сильним і конкурентноздатним навчальним закладом, попри все те, що про мене писали.

Що стосується моєї партійної приналежності, то я щасливий, що працював з такими людьми як Василь Берташ, Анатолій Юхименко, Микола Сорока. Тому що я бачив позитивні зрушення, - розповів Віталій Станкевич.

Нагадаємо, нещодавно у приміщенні коледжу активісти знайшли агітаційну продукцію Партії регіонів. Частину агітаційної продукціії працівники навчального закладу викинули з вікна і сховали у іншому приміщенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Директора Рівненського економіко-технологічного коледжу підтримали флешмобом

У рівненському коледжі студентам дозволили страйкувати після занять

Ключові слова: 

Коментарі

В Дем`янюка за плечима колосальний досвід(більший ніж у претендентів разом взятих),а претенденти такі як Саранчук уявлення зеленого не мають ,що таке навчально-виховний процес... ЗАЛЯКАНИХ ЛЮДЕЙ В КОЛЕДЖІ НЕМАЄ В ПРИНЦИПІ, прибічники Тарасюка та Саранчук ось хто займався "агітацією!!!"і каламутив воду в колективі

Там неозброєним оком було видно що викладачі були чи залякані чи їм щось пообіцяли, все прозоро та відкрито-фіг там, цього не було. З колишнього технологій та дизайну який славився на західний регіон в виступі Демянюка В.В було зрозуміло лише одне-він хоче зробити ще один технічний коледж, тобто суцільну інженерію, а як же інші спеціальності, він пропрацював в навчальному закладі лише 2 роки, що він може знати про внутрішній світ цього коледжу. Той же Тарасюк В.В чи Саранчук О.І пропрацювали там більше десятка років-і де справедливість, їх знають, знають на що вони спроможні, молоді фахівці. А обрали, перепрошую за вислів , але тіж самі я*** тільки вигляд збоку. Знаєте це напевно провина кожного, просто в нас такий менталітет, нас залякали-ми ховаємося в нірку, щось добреньке пообіцяли і ми вже квітнемо....тому маємо те що маємо.

Ще одного ригу посунули. Та тримати, все буде в Україні добре.
Регіоналів нахір з Україїни в Росію.

Дем'янюк звісно буде класним директором,але Станкевич самий кращий...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.