Рівненська команда - чемпіон України з "Брейн-рингу"

Днями у місті Миколаїв проходив чемпіонат України з гри «Брейн-ринг», участь у якому взяли 16 команд з більшості міст країни. Честь нашого міста на змаганнях захищала збірна команда місцевих ерудитів під назвою «ПереучетЪ».

У перший день змагань команди поділили на дві групи й знавці грали груповий турнір. З кожної групи у фінальну стадію турніру виходили по дві команди. За результатами інтелектуальних поєдинків до четвірки кращих потрапили «ПереучетЪ», «Проект Геркулес» (Кіровоградська область), «Південний парк» (Одеса) і «Примати» (Дніпропетровськ). У півфіналі жереб у суперники нашим знавцям обрав минулорічного чемпіона з гри у «Брейн-ринг», команду «Примати». Втім, такому іменитому супернику не вдалося зламати переможного настрою рівнянам й у підсумку два переможні бої і вихід у фінал. 

За право стати чемпіоном України команда «ПереучетЪ» у вирішальному поєдинку зустрілася зі збірною знавців Кіровоградської області – командою «Проект Геркулес». Фінальний двобій тривав до двох перемог. Й знову переможний поступ рівнян виявився потужнішим за намагання кіровоградців навязати свою боротьбу. Відтак вперше в історії рівненського інтелектуального руху, наше місто має свого чемпіона України з гри у «Брейн-ринг».   

За команду – нового чемпіона України з гри «Брейн-ринг», грали Марина Рехтман (капітан), Андрій Брижатий, Віталій Єрмоленко, Володимир Дудчак і «легіонери» Єгор Зацепін, Олександр Єлизаветський.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.