Сьогодні останній день прийому фотографій від рівненських красунь

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", прийом фотографій у ексклюзивному проекті «Королева балу – 2014» продовжено. Відтак, цьогорічні випускниці можуть надсилати свої світлини з святкування балу до 11 червня.

Наразі вже 28 рівненських красунь взяли участь у конкурсі. Конкурс і фото знаходяться у ФОТОАЛЬБОМІ "КОРОЛЕВА БАЛУ - 2014".

Нагадаємо, найкращу випускницю Рівного обирають читачі сайту "ВСЕ"! Редакція спільно з партнером Центром здоров'я та краси "Єва" відкривають ексклюзивний проект "Королева балу - 2014". За умовами проекту кожна випускниця у період з 2 червня по 11 червня може надсилати свої фотознімки із випускного та автоматично ставати учасницею проекту.

Адже кожна дівчина ще з  дитинства мріє про свій випускний вечір, уявляє, як стане королевою балу та отримає найвищі титули і визнання своєї краси. А тепер настав час втілювати мрії у реальність! 

Як взяти участь в конкурсі? Дуже просто:

1. Надсилай своє фото з випускного на електронну адресу vserivne@gmail.com з поміткою "Конкурс"

2. Вкажи в листі ім'я, назву свого навчального закладу та контактний номер телефону.

3. Фото приймаються до 11 червня 2014 року.

4. З 12 по 20 червня на сайті "ВСЕ" відбудеться голосування і читачі сайту та рівняни оберуть найстильнішу та найгарнішу випускнницю Рівного.

Як дізнатися чи  став я учасником фотоконкурсу? Всі фото будуть розміщені у конкурсному альбомі у розділі сайту "КОНКУРСИ".

А призи будуть? Звичайно будуть! Подарунки надає партнер проекту - "Центр краси та здоров'я "Єва"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.