У Рівному інваліди розкажуть чиновникам і підприємцям як їх потрібно обслуговувати

12 червня об 11.00 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (Світлиця, 4-й поверх) відбудеться семінар «Правильна толерантність до людей з особливими потребами».

Учасниками тренінгу стануть представники громадських організацій, що опікуються правами інвалідів та працівники державних установ, закладів торгівлі, харчування і відпочинку, до яких люди з фізичними обмеженнями звертаються найчастіше.

Чи не вперше на Рівненщині люди з особливими потребами зможуть розповісти про свої потребибезпосередньо закладам, які їх обслуговують.

Ідея організації семінару належить людям з фізичними обмеженнями, які відвідують бібліотеку: беруть аудіокниги, стають учасниками інтерактивних конференцій з питань соціального захисту інвалідів, арт-терапевтичних заходів. Вони звернулися до працівників бібліотеки з проханням організувати цільовий тренінг, який їм дійсно необхідний – тренінг з толерантності для фахівців сфери обслуговування.

Поруч з організацією зручних для колясочників під’їздів до будинків та озвученням світлофорів, важливими залишаються питання терпимого ставлення до людей з фізичними обмеженнями, знання ЯК з ними поводитися і ЩО говорити.

В рамках семінару  керівники громадських організацій Рівного, що опікуються вирішенням проблем людей з обмеженнями на власному прикладі продемонструють особливості спілкування та поведінки з цією категорією населення. Розкажуть про проблеми які виникають у клієнта-інваліда при відвідуванні державних установ, закладів торгівлі, в отриманні необхідної їм послуги та запропонують рекомендації щодо шляхів їх вирішення. В рамках семінару учасники також презентують публіці свої творчі доробки.

Учасники семінару: Благодійна організація пенсіонерів та інвалідів «Обличчям до істини» (ініціатор уроків толерантності), Рівненська обласна організація Українського товариства сліпих, Рівненський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації людей з вадами зору «Генерація успішної дії», Рівненська обласна організація Українського товариства глухих, Рівненське міське товариство інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату. про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.