У Рівному будують нову "бурштинову схему"?

Більшість новостворених фірм, які хочуть займатись видобутком бурштину, зареєстровані за однією адресою. Схоже хтось з впливових у Рівному людей пробує створити нову схему видобутку і перепродажу бурштину і монополізувати цей прибутковий бізнес. Таке припущення зробив у своєму "Фейсбук" одиин з активістів Громадянської мережі ОПОРА Роман Мартин.

Згідно даних Держреєстру, на які посилається активіст, більшість фірм зареєстровані за однією юридичною адресою.

«В продовження теми дня. Згідно Держреєстру, ТЗОВ "Бурштин Полісся" і "Бурштин Полісся 2" зареєстровані на одну адресу, а саме: вул. Відінська, 39б у Рівному. Більше того, на цій же адресі також зареєстровано ТЗОВ "Бурштин Полісся 3" та "Бурштин Полісся 4". не здивуюсь, якщо з рештою фірм така ж картина. Нюхом чую - "схємка" когось з наших колишніх "князьків". Судячи з розмаху, хтось впливовий. Приймаю ставки на ім'я негідника. Хто вгадає, отримає від мене цінний подарунок:)» - написав Роман Мартин.

Варто нагадати, що 9 травня 2014 року у сарненському районі сталась стрілянина саме через спробу перерозподілу сфер впливу в бурштиновому бізнесі. Один з представників місцевих жителів, які займаються незаконним видобутком бурштину на сесії Рівненської облради напряму звинуватив в «кришуванні» бурштин: екс-голову Рівненсьької ОДА Василя Берташа, його екс-першого заступника Анатолія Юхименка та його зятя. Звинувачення звучали й на адресу керівництва УМВС та прокуратури.

Коментарі

Я думаю що це робота Кучерука

А ви що, здивовані ??? Так його кришували, кришують і будуть кришувать...."шестерки" з Полісся....а дипломати з готівкою ідуть наверх...тільки тюрьма, кара Божа або народний гнів це подолає....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.