У Рівному розкажуть як ефективніше контролювати владу

У п’ятницю  13 червня 2014 року, о 12:00 в приміщенні конференц-залу готелю «Мир» відбудеться прес-конференція на тему: «Як громадський контроль за владою зробити дієвим?»

У заході візьмуть участь координатор громадської кампанії «За відповідальну владу» Ігор Курус та прес-секретар громадської кампанії «За відповідальну владу» Ольга Нижник.

Під час заходу відбудеться обговорення законопроекту «Про вотум недовіри посадовим особам» розробленого громадськими активістами. Будуть обговорені інструменти впливу громадськості на інститути влади, механізми відкликання депутатів усіх рівнів та перелік посадовців, щодо яких діятиме механізм вотуму недовіри без внесення змін до Конституції України.

Тема обговорення – питання безвідповідальності влади як основи системної кризи в Україні. На думку ініціаторів кампанії «За відповідальну владу», нинішнє становище -  це наслідок безвідповідальності представників влади і нездатності опозиції контролювати владу. Таке переконання - результат кількамісячного обговорення проблеми в соціальних мережах.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.