Рівненський фотокубок збере кращі світлини Майдану та АТО

У Рівному знову шукатимуть кращих фотографів світового масштабу. Фотохудожник та продюсер Олександр Харват знову проводитиме  "Кубок Рівного з фотомистецтва" та "Фотовернісаж на Покрову". Про це організатор повідомив на прес-конференції у студії "У фарватері істин".

За словами Олександра Харвата з кожним роком ці фотоконкурси набувають все більшої популярності. Щорічно в них беруть участь представники Рівненщини, Волині, а також фотомайстри з інших країн. Минулого року у "Фотовернісажі" роботи представили 60 країн-учасниць, що дуже зблизило Україну із закордону. Цьогоріч "Кубок Рівного з фотомистецтва" проходить втретє, а "Фотовернісаж" - вдев’яте.

Окрім традиційних тем, конкурси представляють нову номінацію "Краща фотографія, що об’єднує" з тематикою "Майдан" та "З гарячих точок".

 - Це дуже хороша ідея, оскільки зараз нам, як ніколи, необхідна згуртованість між Сходом і Заходом, -  зауважив меценат фотопроектів, депутат Рівнеради Олександр Нестерук.

Для проведення таких масштабних проектів потрібні чималі кошти.

- Певну частку коштів, ми отримуємо від самих учасників. Також залучаємо спонсорів та  міжнародну фотографічну організацію FIAP, -  повідомляє Олександр Харват.

Прийом світлин на третій «Кубок Рівного з фотомистецтва» триває до 12 липня, а відзнака кращих робіт відбудеться в День Незалежності та День міста. Оцінювати конкурсні фото, окрім авторитетних членів журі, будуть ЗМІ за допомогою онлайн-голосування.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.