Жителі Рівненщини пропонують своє житло для переселенців

Щоб допомогти переселенцям, рівняни дзвонять на Гарячу лінію ОДА. На 10 червня, обласним контактним центром ОДА опрацьовано 65 звернень від громадян, які виїжджають з території АР Крим, міста Севастополя, інших регіонів України на тимчасове перебування до Рівненської області. З них 59 звернень, що надійшли на «гарячу лінію» облдержадміністрації та 6 звернень від громадян, які звернулись особисто до громадської приймальні облдержадміністрації (переважно це мешканці міст: Сімферополь, Севастополь, Судак, Євпаторія, Бахчисарай, Ялта, Донецька область, Луганська область, м. Донецьк та м. Луганськ).

За словами директора Рівненського обласного контактного центру Миколи Шустова, за минулий тиждень надійшло 10 звернень від жителів Донецької та Луганської областей.

Як повідомили з Рівненської ОДА, також, на «гарячу лінію» облдержадміністрації надійшло 24 звернення від мешканців Рівненщини, Львівщини та Волині, які мають бажання та можливість надати допомогу громадянам АР Крим, м. Севастополя, інших регіонів України. Зокрема житло (переважно це мешканці м. Рівне, Рівненського район, м. Дубно, м.Кузнецовськ, Дубенського район, Костопільського, Сарненського районів), повідомив Микола Шустов.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.