Рівненських залізничників утискає керівництво?

У дирекціях Львівської залізниці у негласній формі намагаються забрати фактично відпрацьовані години робочого часу працюючих мотивуючи нібито економією фонду заробітної плати. Про це заявляє ГО "Громада Сарненщини". Відповідне звернення до керівництва Львівської залізниці, залізничників та громадських організацій розміщено у мережі Фейсбук.

Звернення ГО «Громада Сарненщини» щодо недопущення утисків працівників залізниці

До керівництва залізниці.

Ми, активісти ГО «Громада Сарненщини» звертаємось до керівництва Львівської залізниці з проханням підтвердити або спростувати інформацію про те, що у дирекціях залізниці у негласній формі намагаються забрати фактично відпрацьовані години робочого часу працюючих мотивуючи нібито економією фонду заробітної плати. Повідомляємо, що у разі позбавлення працівників їх права на належну платню за свою працю ми будемо всіма законними методами та шляхами (можливо створення страйкових комітетів) захищати інтереси колективів та окремих працівників. 

До залізничників

Шановні залізничники, просимо Вас повідомляти про факти утисків та спроб незаконних поборів зі сторони керівництва звертайтесь у штаб ГО «Громада Сарненщини» за тел.. (066)1193155

До керівників громадських організацій

Шановні члени громадських організацій та громадських об’єднань Західної України, просимо підтримати трудові колективи залізничників і своїх містах та долучитись до заходів щодо недопущення утисків щодо працівників залізниці", - йдеться у повідомленні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.