У Рівному не вистачає лікарів-педіатрів

Рівне відчуває дефіцит лікарів-педіатрів, якими не укомплектовано 11 із 54 дільниць, а школи та дитсадки укомплектовані лікарями лише на 35 відсотків.

У Рівному  налічується 46146 дітей, з яких 22616 вчаться у школах, а 10672 відвідують дитсадки. Під час поглиблених оглядів школярів лікарі виявили 17560 патологій, тобто у нас припадає 766 хвороб на кожну тисячу дітей. Лише 58,2 відсотка школярів займаються на фізкультурі в основних групах, а решта – у підготовчих, спецгрупах чи й узагалі звільнені від фізкультури.

Щороку лікарі обов’язково проводять комплексні огляди для декількох вікових груп дітей – учнів 5, 8 і 9-х класів та шестирічок дитячих дошкільних закладів перед їхнім оформленням у школу. А також обов’язковими є щорічні огляди дітей диспансерної групи.

Лікарі, з досвіду знаючи, які черги, катавасія та гармидер виникають у поліклініках щороку в серпні, коли на огляди масово приводять майбутніх першачків, просять не тягнути з цією справою до серпня, а вже приходити на медогляди. Від цього буде подвійна користь: вдасться і черг уникнути, і встигнути до школи підлікуватися, якщо під час огляду виявлять якусь патологію.

 Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.