Google створить детальну карту Рівненщини

Рівненська облрада та Рівненська облдержадміністрація  спільно з Google Україна реалізовуватимуть спільний проект «Цифрове перетворення Рівненщини. Метою проекту є підвищення загального рівня цифрової грамотності громади Рівненщини, презентація новітніх можливостей Інтернету, інноваційних технологій та сервісів Google для державних службовців, представників середнього і малого бізнесу, а також освітян і студентів.

Результатом цього має стати справжнє цифрове перетворення регіону, що в свою чергу. Призведе до підвищення інвестиційної привабливості, більш широкого залучення сучасних технологій до бізнес-процесів, навчання різних сфер повсякденного життя.

За словами директора Google Україна Дмитра Шоломко, на Рівненщині в рамках проекту буде створена ініціативна група, яка збиратиме детальну інформацію про регіон, йог культурну спадщину та соціально-важливі об’єкти і і за допомогою картографа створить детальну он-лайн карту Рівненщини.

- В рамках проекту «Цифрове перетворення Рівненщини» вже проведено низку освітніх семінарів для державних службовців та бізнес-спільноти щодо застосування цифрових технологій у бізнесі, державном управлінні і місцевому самоврядуванні. У нас був дуже великий вибір з якого регіону почати реалізацію проекту. Проте керівництво Рівненщини виявилось найбільш сучасним та прогресивним, рішення про співпрацю було прийнято за 2 хвилини. Ми займаємось цим, тому що хочемо зробити нашу країну кращою. Україна – це та країна, яка найбільше зростає, - розповів директор Google Україна Дмитро Шоломко.

Окрім цього в освітній сфері будуть проведені тренінги та лекції для студентів і викладачів щодо можливостей Google.

- Сьогодні треба навчити студентів вчитись самостійно з допомогою он-лайн сервісів, це дасть змогу зекономити кошти та скоротити кількість аудиторних годин. У нас був студент, який складав держіспит у Австралії, а викладачі приймали його в «Острозькій академії» і нам вдалось це зробити. Продукти Google є безкоштовними, тому ми повинні навчитись ними користуватись в повному обсязі, - розповів ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник.

За словами голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка, реалізація такого проекту на Рівненщині надасть змогу зробити крок вперед у розвитку області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.