Рівняни уже подарували 300 книг для СІЗО

Рівненський слідчий ізолятор продовжує збирати книги для ув’язнених. За 12 днів бібліотечний фонд установи поповнився майже трьома сотнями книг.

– Здебільшого приносять літературу «епохи СРСР» – переважно науково-популярну і художню. Трапляються і твори сучасних авторів. Серед «благодійників» і громадські діячі, і письменники. Найактивнішими учасниками акції є письменники Євгенія Пірог, Сергій Гридін та Олександра Куліш, – говорить бібліотекар Рівненського слідчого ізолятора Сергій Яковишин.

За словами чоловіка, зносять книги й українською, і російською мовами, є навіть англійською, французькою та польською. Сергій каже, що читацькі смаки в ув’язнених різноманітні.

– Одним подобається класика, іншим – детективи, треті поринають у світ фантастики, четвертих цікавлять законодавчі аспекти, а дехто обирає те, що перше потрапляє на очі, – розповідає Яковишин.

Наразі бібліотека СІЗО налічує майже 10.000 книг – художня, науково-популярна, релігійна, юридична, загально-освітня (шкільна) література. Більше половини – книги радянських часів.

Акція «Збір книг для Рівненського слідчого ізолятора» триватиме до 30 червня. Принести книги чи журнали можна в 5D кінотеатр (вул. Соборна, 94, 1 поверх Прем'єр галерея).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.