Корейці хочуть запровадити у Рівному електронні квитки на маршрутки

Корейська фірма пропонує владі Рівного запровадити пілотний проект по введенню електронного контролю за проїздом у маршрутках.

Про це повідомив начальник управління транспорту Рівного Віталій Миронюк.

- Наразі ми листуємося із корейцями. Вони хочуть зробити пілотний проект по впровадженню електронних квитків у маршрутних таксі. Передбачається встановлення відповідних зчитувальних пристроїв на транспорті, - розповів Віталій Миронюк.

Впроваджувати проект корейці обіцяють за власний рахунок, аби за результатами роботи у Рівному презентувати свій проект іншим великим містам.

Нововведення може вирішити питання контролю за кількістю пасажирів у маршрутках міста, адже нині ніхто окрім самих перевізників не знає рівень пасажиропотоку у маршрутних таксі.

Корейська фірма також планує встановити електронні табло на зупинках та термінали продажу електронних квитків.

Президент ГО "Союз перевізників України" Валентин Демчук у свою чергу зауважує, що це вплине на вартість проїзду у маршрутках.

 - Безкоштовний сир - лише у мишоловці, - зауважив Валентин Демчук.

Коментарі

Звичайно перевізникам це не вигідно,я вже мовчу, що підрахується реальна кількість пільговиків в тролейбусах,яка завищена ще Загинеєм колись, у два рази, як мінімум.

а за шо він з пацанами буде рибу ловити,кабанів стреляти, горілочкою запивати і при цьому хвастати на весь регіон???:)))

Відразу економіст-рибалка ДЕМЧУК злякався! Як він тоді буде економічно обгрунтовувати підвищення проїзду.

Факт, що ГО "Союз перевізників України" - влаштовує існуюча ситуація з перевезеннями - і вони бояться світової практики перевезень, от і лобіює, щоб все залишилось, по старому - недоплати податків, старенькі маленікі грязненькі автобуси, харницькі схеми і т.д. Я порахував, що моя ДЕу на газу, коли ми їдемо двох з жінкою на роботу і назад на віддаль 4 км - виходить, так само, як квиток в м4Thаршрутці...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.