Рівненські активісти замість суду зробили музей

Суперечки навколо приміщення колишньої жіночої консультації на вулиці Драгоманова у Рівному точаться вже не один місяць. Приміщення звільнили від медиків в авральному порядку і вже заселятись збирався Апеляційний суд. Однак громада міста вимагає, щоб в старовинній історичній будівлі зробили художній музей.

В той час, як точаться суперечки навколо цього питання на будівлі з'явилась вивіска апеляційного суду. Однак провисіла вона там не довго. Активісти демонтували вивіску і написали над входом "МУЗЕЙ".

"Сподіваємось, чітко видно, що потрібно Рівному?!!!" - написали активісти у спільноті "Наше Рівне" в соціальній мережі "ВКонтакті".

Коментарі

Похоже что так. Благими намерениями проложена дорога в ад.

У всьому цивілізованому світі такими приміщеннями користуються саме музеї,виставкові центри,будинки культури.Але з останнім у Рівному досить слабенько(Рівне-єдиний в Україні обласний центр,який немає художнього музею),та й не дивно.Хіба дивлячись на вгодовану пику мера,можна собі припустити,що цей хапуга буде розвивати культуру в місті,А навіщо?Проте жадоба до матеріальних благ так засліпила Хомчарі очі,що ніяк не може втямити те.що Чікаго(і дім там)-не на Марсі,а тільки 7 годин перельоту звідси,і Інтерпол ще ніхто не відміняв.І Апеляційний суд навряд чи вже допоможе,( процес вже пішов безповоротньо)як його не прикормлюй комунальною власністю міста:)))

Колеги, давайте чесно зізнаємось громаді, хто стоїть за цим надуманим скандалом, хто нам підплачує гроші за це, навіщо дурити людей і прикриватись громадою, яка громада? Завтра когось із нас пограбують, не дай Боже вб'ють, чи вкрадуть наші роботи і злочинців ми захочемо судити й тоді згадаємо про потребу захисту нас судом, а так, поки окремі особи, які видають себе за митців заробляють гроші , виконуючи замовлення, інші художники міста мають оправдовуватись, що вони тут ні до чого. Справді, деякі бізнесмени вже придивились собі це приміщення і землю в центрі міста. Ганьба

Коментарі очікувані. Проте, наша мета не в слові "Музей" (ми за ідею створення різноформатного Арт-Центру) , суд-то суд, тільки ці процеси мають бути прозорими, громада міста має право приймати учась у виршенні долі обєктів комунальної власності. А судова система не користується, м`яко кажучи, суспільною повагою, тому "Люстрацію суддям" - а тоді поговоримо!

Нехай художники не здають в оренду приміщення по вул.16 Липня площею майже 800 кв.м і їм вистачить . Скільки нерухомості по Рівному їм іще треба?

Приміщення під судом, залишиться у власності громади, а передадуть "митцям" - то будем бачити на тому місці розважальний центр, магазини чи багатоповерхівки! Наприклад, "Реноме"! їхній один будинок уже там стоїть, на розі вул.Тихої та Лермонтова.

Активісти?! Це рейдери, які відпрацьовують проплачені гроші! Скоро будем публікувати прізвища олігархів, які все це спланували

Сьогодні вони вивіску зірвали і написали "Музей" та інші слова, а що завтра? Почнуть бити вікна та ламати двері щоб мати вільний доступ до так званого "музею"!!! То чим вони відрізняються від сепаратистів, що на сході? Хочете в європу, то й будуйте цю європу законним шляхом, а не такими витівками, що тягнуть за собою відповідальність. Крім того цим самив, ви плюнули в обличчя всім працівникам суду!!! Нагадую, що є договір оренди, за яким колишня жіноча консультація передана апеляційному суду Рівненської області. А Вам шановні митці пропонують приміщення в тому ж місці загальною площею в 400кв.м і вам мало?!!! А ЧИ НЕ ЗАЖЕРЛИСЬ ВИ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Там за цією будівлею багато вільної землі, центр міста. Якась приватна структура дасть кошти на реконструкцію, як позику. Потім "музей" не зможе їх повернути. І кому ж це все дістанеться??? Люди дивіться глибше

Це ти про місцеву владу? )))))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.