У Рівному представили сатиричний варіант Євромайдану

У Рівненському обласному драматичному театрі відбулася третя Міжнародна виставка карикатур та шаржів "Український вибір. Україна – Європейський Союз" у рамках Міжнародного фестивалю мистецтв і творчих конкурсів "ГОГОЛЬ-ФЕНТЕЗІ".

Презентація виставки відбулась саме на Рівненщині тому, що переможцем конкурсу став Віктор Голуб зі Здолбунова. Срібло і бронзу, до речі, отримали росіяни. Основним призом була статуетка Рудого Панька - пасічника із творів Миколи Гоголя. Організатор фестивалю Валерій Кругов назвав його "майбутнім українським Оскаром". На конкурс надійшло більше 500 робіт від 104 художників з 25 країн, їхні ілюстрації доступні для онлайн-перегляду. Схожі виставки будуть проведені в інших містах України, а також у Польщі та Болгарії.

Голосування міжнародного журі відбувалося в три етапи в інтернеті.

- Особливістю цьогорічного фестивалю є те, що участь у ньому беруть лише карикатуристи, що працюють у ЗМІ, - коментує Валерій Кругов. – Адже кожен із них бачить ситуацію зсередини і може дати об’єктивну оцінку.

Валерій Кругов також зауважив, що художники з Росії та Китаю дуже точно змалювали події в Україні. Можливо лише, в їх роботах було менш критичне ставлення, ніж у інших.

Пропонуємо вашій увазі фотодобірку із перезентації III Міжнародної виставки карикатур та шаржів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.