Екс-губернатора Рівненщини прогнали з трибуни облради

Колишньому голові ОДА та керівнику "регіоналів" в обласній раді Василю Берташу на сесії обласної ради кричать "Ганьба" та "Геть, брехун".

Пан Берташ змушений був покинути трибуну. Він хотів виступити під час розгляду питання про звернення до керівництва держави від громадських організацій з вимогою проведення люстрації та проти корупції в нових призначеннях влади. Мовляв, депутати згадали його прізвище. 

Тим часом активісти вимагають від обласних депутатів звернутися до Міністерства юстиції з вимогою скасувати реєстрацію Комуністичної партії України, яка підтримує сепаратистів.

Депутати зараз хочуть взяти перерву та підготувати тест рішення ради зверення. 

Ключові слова: 

Коментарі

Клоуни блеать , осцуховського і кучерука треба було хуярити в обл раді, а правому сектору на рот надавати, хай Пиздують на схід !!!!

от ,як проявляються палєстінскі тролі:))нова Україна-то куЧиряки з кумом Щур_уком,яких від того корита,ніяк не відіпхати?:)

Для 95.135.47.40. Я так розумію, що ви з дитячого садка. Тільки дітвора може перекручувати прізвища для образ. Ось така наша "нова Україна", завдячуючи таким як ви, в.........! Складається враження, що ви не можете допхатися до корита і з голоду дурієте.

ідійоте,Кривун-один з самих адекватних депутатів,а ти,очевидно,з куЧиряковськх конюшен:))

Кривун і братія б"ються в останніх предсмертних конвульсіях. Так як на наступних виборах їм нічого не світить! Народ за вами більше не піде, бо ви продажні шкури! ГАНЬБА!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.