Рівненські інтелектуали зіграли в "Брейн-ригн"

12 червня рівненські інтелектуали вступили в двобій, щоб визначити "хто ж найрозумніший". А допомогли їм у цьому організатори заходу - активісти громадської організації "Бойовий Молот".

Близько двохсот рівнян різного віку зібрались вчора в актовій залі Рівненської обласної ради на гру «Брейн-ринг». Грали 12 комад, більшість з яких нещодавно сформувались. Були також професіонали та команди з навчальних закладів Рівного -  НВК Колегіум та ДВНЗ РКЕБ.

Як повідомили з прес-служби ГО "Бойовий Молот", перемогу здобула команда професіоналів «Запас». Друге місце зайняла команда «Рівне Мафія Клан» - неодноразові переможці інтелектуальних ігр. Третє місце посіла молода і перспективна студентська команда «Чилі».

Нагороджували пам’ятними грамотами та оргтехнікою організатори заходу Іван Гетьман та Ельвіра Музичук. Подарунки переможцям спонсував приватний підприємець Олександр Могутов.

- Наша молодь, студенти, ще раз показали свою силу, мужність та розум. 
Війна в країні не здатна зупинити інтелектуальну молодь. Вони – нове покоління яке змінить державу, - зазначив лідер громадської організації "Бойовий Молот" Ярослав Гранітний.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.