Рівненська облрада не змогла обрати старшого над бюджетом

На сесії депутати облради хотіли обрати головою бюджетної комісії колишнього першого заступника голови обласної ради Михайла Кривка.  Депутатам запропонували перевести Кривка з комісії з питань молоді та спорту в комісію з питань бюджету і фінансів. Окремим пунктом вони запропонували обрати Михайла Кривка головою бюджетної комісії. Голова обласної ради Михайло Кириллов зауважив, що інших кандидатур запропоновано не було.

- Людина, яка хоче займати таку відповідальну посаду має володіти хорошим здоров'ям, а що ми маємо? Під час революції у Кривка вже були проблеми зі здоров'ям. Він пішов на лікарняний і не хотів скликати сесію облради, - зауважив депутат Сергій Штурхецький.

Пропозицію обрання Кривка різко засудив і депутат Віктор Кривун:

- Ця людина ховалася від громади в часи революції, коли люди вимагали він нього зібрати сесію обласної ради. А тепер ви хочете обрати "регіонала" керувати обласним бюджетом? Тоді краще обрати керівником комісії Олесю Ткачук, яка має досвід керівництва банківським установами.

Натомість Олеся Ткачук була здивована такою пропозицією:

- Зараз я працюю як безпартійний депутат. Раніше керувала відділеннями декількох банків. Маю економічну освіту. В бюджетній комісії я працюю секретарем. В разі обрання мене головою комісії, обіцяю зробити її роботу ще більш конструктивною.

Керівник "регіоналів" Василь Берташ натомість попросив перерву, щоб обговорити кандидатури.

Після перерви кандидатуру Олесі Ткачук підтримали лише 19 депутатів, за кандидатуру Кривка проголосували лише 35 депутатів.

Таким чином депутати не змогли обрати голову постійної комісії з питань бюджету та фінансів. 

Коментарі

....між собою домовитися не можуть... і вроді всі свої... а що вже казати про домовленості з сепаратистами? Да, шановні обранці - у вас вже атрофувалася здатність домовлятися - більше витрачаєте часу, на те. щоб вияснити. хто впливовіший і розумніший. ніж на роботу, яку від вас очікують ті, хто вас обирав.... Я б переобрав вас, да не всіх з вас туди запросив би знову...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.