Одна із багатоповерхівок Рівного занепадає через голову ОСББ

Мешканці багатоповерхівки на Фабричній, 24 просять міського голову „зняти” голову ОСББ, який за 17 років керування довід будинок „до ручки”.

Про це повідомили з відділу інформаційно-аналітичного забезпечення виконкому Рівнеради.

- У нашому будинку вже 17 років підряд головою ОСББ „Агава” є Володимир Бугайчук, який довів будинок „до ручки”: у двох під’їздах останні 10 років не працюють ліфти, протікає дах, підвали затоплює фекаліями, ремонти у під’їздах не проводилися ніколи, - розповіли під час зустрічі з міським головою Володимиром Хомком мешканці панельного будинку по вулиці Фабричній, 24.

За їх словами, вони вже кілька разів проводили збори та переобирали Бугайчука на іншу людину, проте він не віддає печатку та ігнорує будь-які конструктивні переговори з мешканцями будинку. Крім того, суттєвим недоліком голови ОСББ є його зловживання спиртним. Відтак усілякі спроби примусити чоловіка працювати на громаду зводились нанівець.

У ситуації, що склалася жителі будинку не вбачали іншого виходу, як звернутись до міської влади і заручитись підтримкою міського голови в вирішенні даного питання.

У свою чергу міський голова пообіцяв громаді сприяти у вирішенні їх проблемних питань та гарантував людям вирішити дане питання шляхом сприяння у виготовленні нової печатки голови ОСББ.

- У вас є чіткий механізм як діяти в цій ситуації. І лежить він виключно в юридичній площині – ви повинні шляхом голосування, 50% + 1 голос, переобрати голову на нового, а у разі якщо пан Бугайчук не віддаватиме печатку, ми посприяємо у виготовленні нової, - запевнив людей Володимир Хомко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.