Новопризначеного замначальника СБУ Рівненщини обізвали "тітушкою"

Заступника начальника управління служби безпеки України в Рівненській області, заступника відділу "К"  призначено в Рівному. Ним став Володимир Маркевич. 

Як повідомили в УСБУ в Рівненській області, 10 червня його офіційно представили співробітникам управління.

З жовтня 2013 року й до недавнього часу Володимир Маркевич був начальником УСБУ в Тернопільській області. Під час подій Майдану його фото з деякими фактами з біографії з’явилося на сайті skoty.info у рамках проекту «Не будь скотом».

Зокрема, там зазначається, що за інформацією джерел сайту, він за часів режиму Януковича організував тотальне переслідування опозиційних сил, не гребував підпалами автомобілів активістів, залякуванням їх батьків. 

З метою уникнення відповідальності спільно з криміналітетом організував масові безлади в Тернополі, результатом яких стало нанесення адмінбудівлям УМВСУ, УСБУ, судів, обласної прокуратури значної шкоди. Під час цих заворушень було знищено практично усю доказову базу його протиправної діяльності. 

Організував викрадення усієї зброї УСБУ в Тернопільській області з метою перепродажу радикальним елементам в Одеській області. А деякі ЗМІ назвали новопризначеного замначальника УСБУ в Рівненській області Володимира Маркевича  «тітушкою»

Коментарі

cороки проскрежетали,що цей ублюдок близький до сволотівця Улєжки Цигельського,і поки той з фракцією засідає в ВР,цей недоносок веде себе ,як урка з 90-х,що навіть підлеглі з управи виють несвоїм голосом:((

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.